Bilety Ars Independent Festival 2017 - Katowice, 01 października 22:00

Bilety na Ars Independent Festival 2017

Adres wydarzenia :

Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek
plac Sejmu Śląskiego 2
Katowice

  sprzedaż do 01-10-2017  
Sprzedaż online kończy się : 01-10-2017

Czytaj więcej o wydarzeniu

ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2017

Ars Independent Festival 2017 będzie już 7. edycją multimedialnego festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu. Nadchodząca odsłona odbędzie się w dniach od 26 września do 1 października w Katowicach.

Festiwal eksploruje to co fascynujące w młodej, debiutanckiej i współczesnej kulturze audiowizualnej. Co roku szuka Czarnych Koni w czterech międzynarodowych konkursach: Czarny Koń Filmu (fabularne filmy pełnometrażowe), Czarny Koń Animacji (krótkometrażowe animacje), Czarny Koń Gier Wideo (nowe gry) i Czarny Koń Wideoklipu (nowe teledyski).

W tym roku w programie ponad 40 wydarzeń czekających na festiwalowiczów i festiwalowiczki: pokazy filmów i animacji, wystawy gier wideo i prezentacje nowych technologii, panele dyskusyjne i spotkania z twórcami, koncerty i imprezy taneczne.

Festiwal organizują instytucja Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

--

Karnet upoważnia do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach. Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator oraz pakiet powitalny w dniach 26.09 – 01.10 w godzinach 12.00 – 22.00 w biurze festiwalowym w budynku Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2).

--

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.arsindependent.pl
www.facebook.com/arsindependent.kato

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN