Bilety Ars Independent Festival 2018 - Katowice, 30 września 23:00

Bilety na Ars Independent Festival 2018

Adres wydarzenia :

Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
plac Sejmu Śląskiego 2
Katowice

  sprzedaż do 30-09-2018  
Sprzedaż online kończy się : 30-09-2018

Czytaj więcej o wydarzeniu

ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2018
film + animacja + gry wideo + wideoklip
25 - 30.09.2018 @ Katowice

Ars Independent Festival 2018 będzie już 8. edycją multimedialnego festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu. Nadchodząca odsłona odbędzie się w dniach od 25 do 30 września w Katowicach.

Impreza eksploruje to co fascynujące w młodej, debiutanckiej i współczesnej kulturze audiowizualnej. Każdego roku festiwal szuka Czarnych Koni w czterech międzynarodowych konkursach. Czarny Koń Filmu (fabularne filmy pełnometrażowe) i Czarny Koń Animacji (krótkometrażowe animacje) prezentują filmowe debiuty reżyserów z całego świata, często w charakterze polskiej premiery. Czarny Koń Gier Wideo i Czarny Koń Wideoklipu poświęcone są nowym grom i teledyskom.

Ponadto co roku czeka na Was w programie około 40 wydarzeń: pokazy filmów, animacji i teledysków, wystawy gier wideo, wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii, panele dyskusyjne i spotkania z twórcami, koncerty i muzyczne aftery.

Festiwal organizują instytucja Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

--

Znamy już pierwsze ogłoszenia programowe:
http://www.arsindependent.pl/pl/program/

--

Terminarz sprzedaży:

wczesna przedsprzedaż karnetów
01.06 - 31.07 → 60 PLN

późna przedsprzedaż karnetów
01.08 - 10.09 → 80 PLN

sprzedaż karnetów
11.09 - 30.09 → 100 PLN

sprzedaż biletów
11.09 - 30.09 → 13 PLN

--

Karnet upoważnia do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach. Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator oraz pakiet powitalny w dniach 25–30.09 w godzinach 12.00 – 22.00 w biurze festiwalowym w budynku Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice).

--

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.arsindependent.pl
www.facebook.com/arsindependent.kato

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN